Liberec má šanci obrat o body Plzeň

Po reprezentační pauze pokračují souboje v nejvyšší české fotbalové soutěži. V předehrávce 8. kole hostí třetí Liberec vedoucí Plzeň. Obhájcům titulu se na stadionu U Nisi dlouhodobě daří. Naposledy domácím podlehli v roce 2007. Od té doby si třikrát odvezli všechny body a dvakrát remizovali. Myslíte si, že Viktoria zopakuje poslední výhru 2:1? Vsaďte si na to u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 9,1:1.

Utkání zcela jistě přinese konec jedné série. Liberec na svém stadionu v letošní sezóně neprohrál, ani neremizoval. To samé se povedlo Plzni venku. Liberec porazil Bohemians 1905, Jihlavu a Slavii. Západočeši zase obrali o body Příbram, Znojmo a Slovácko.

Obě mužstva se liší ofenzivním pojetím hry. Liberec je ve hře dopředu velmi úsporný. Na šest vítězství mu stačilo pouze devět branek, zato úřadující mistři jsou v útoku jako utržení ze řetězu. V sedmi duelech nastříleli dvacet branek a pouze pět inkasovali, což je ještě o jednu méně než v případě domácích. Předpokládáte, že se Liberec prosadí maximálně jednou? Poličte na to s kurzem 1,4:1. Nejméně tři úspěšné střely, které rozvlní síť domácích, ohodnotil bookmaker kurzem 4,05:1.

Zápas mezi Libercem a Plzní začíná v pátek ve 20:15.

Výsledky online
Přenosy online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *