Potvrdí Italové v zápase s Bulhary pozici favorita?

Kvalifikace na světový šampionát, který se bude konat příští rok v Brazílii, dnes pokračuje mimo jiné zápasem mezi domácí Itálií a bulharskou reprezentací. Narazí tak na sebe lídr skupiny B s aktuálně druhý celek tabulky. Před čtyřmi lety se oba nároďáky utkaly rovněž v kvalifikaci na MS, Squadra Azzurra tehdy vyhrála 2:0. Na stejný výsledek si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 5,4:1.

Italové nasbírali 14 bodů, Bulhaři deset, na třetí Česko tak mají náskok jednoho bodu. Případná výhra Bulharska by z něj udělala nejvážnějšího adepta na účast v baráži. Jenže mistři světa z roku 2006 jsou v domácím prostředí zatím stoprocentní. Naopak Bulhaři si ze hřišť soupeřů odvezli jen dva body za dvě remízy (0:0 s Českem a 1:1 s Dánskem). Vsaďte si na výhru domácích s handicapem jednoho gólu s kurzem 2,04:1.

Squadra Azzurra je známá svou propracovanou taktikou. Nikdy nepředváděla příliš ofenzivní fotbal, ale přednost dávala pozorné obraně. To se nezměnilo ani v kvalifikačních zápasech na MS – doposud se Italové v šesti zápasech trefili jen dvanáctkrát. Myslíte si, že se proti Bulharům prosadí maximálně dvakrát? Poličte na to s kurzem 1,33:1.

Kvalifikační zápas mezi Itálií a Bulharskem začne ve 20:45.

Výsledky online
Přenosy online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *