Rozjetá Sparta hostí Slovácko

V jedenácti posledních vzájemných zápasech dokázala Sparta Slovácko porazit. Naposledy fotbalisté v rudých dresech prohráli před osmi lety, ale to bylo venku. Od té doby povolili svému soupeři pouhé tři branky. Udrží si Sparta tuto skvostnou bilanci i v předehrávce devátého kola? Na Vaclíkovo čisté konto si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 1,6:1.

Obrana Sparty si proti Slovácku věří. Útok domácích je také v zápasech s tímto soupeřem produktivní. V posledních dvou vzájemných duelech zatížili Sparťané konto Slovácka osmi brankami. Budou hosté lovit míč ze své sítě nejméně čtyřikrát i nyní? Poličte na to s kurzem 3,8:1.

Sparta často rozhodovala o své dominanci až v průběhu druhého poločasu. Ve více jak polovině z posledních jedenácti vítězných zápasů panoval po první půli remízový stav. Zkuste vsadit na příležitost remíza-domácí. Její pravděpodobnost ohodnotili bookmakeři Tipsportu kurzem 4,28:1.

Sparta se v posledních zápasech rozstřílela a její sebevědomí posílil i fakt, že se po dlouhé době zase může vyhřívat na prvním místě tabulky. Dá se proto očekávat jednoznačné vítězství domácích. Vyzkoušet si tak můžete sázku s handicapem. Na výhru letenských s dvoubrankovým náskokem Slovácka si můžete vsadit s kurzem 2,7:1.

Utkání mezi Spartou Praha a Slováckem začne dnes ve 20:30.

Výsledky online
Přenosy online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *