Teplice můžou jít na třetí místo

V dnešní dohrávce 9. kola Gambrinus ligy hostí Příbram Teplice. Severočeši by rádi ukázali, že dobrý vstup do sezony nebyl náhodný. V případě výhry půjdou na třetí místo za Plzeň. Na Příbram ale moc hrát neumějí. Dokázali zvítězit pouze v jediném z minulých šesti vzájemných duelů a venku třikrát po sobě nevyhráli. Na remízu s alespoň dvěma góly můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 4,25:1.

V letošním ročníku podlehly Teplice jen v Mladé Boleslavi (0:1) a mají druhou nejproduktivnější ofenzivu v Gambrinus lize. Nejvíce si hráči pátého celku Gambrinus ligy zastříleli v Edenu, kde zostudili Slavii 7:0. Očekáváte, že se Severočeši nadechnou k útoku i v Příbrami? Na tři branky v síti soupeře můžete sázet v kurzu 4,5:1.

Příbram ale Teplicím body nerozdává. V posledním https://allpokies.co.nz/ zápase, jenž se odehrál letos v březnu, je porazila 3:1. Navíc domácí fotbalisté nacházející se na jedenácté příčce potřebují sbírat body. V posledních třech zápasech nevyhráli a vstřelili pouze jeden gól, který přinesl bod za remízu na Slovácku. Maximálně jeden úspěšný střelecký pokus domácích v dnešním duelu – to je možnost s kurzem 1,46:1. Čisté konto hostů z Teplic ohodnotil bookmaker kurzem 3,24:1.

Utkání mezi Teplicemi a Příbramí začne v 18:00.

Výsledky online
Přenosy online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *