Aktuality

Miami zásluhou Jamese obhájilo titul v NBA

Miami Heat zvítězilo v rozhodujícím sedmém finálovém duelu nad San Antoniem 95:88 a před domácím publikem se mohlo radovat z obhajoby titulu v NBA. Hráči Spurs přitom byli titulu po celou sérii blíž, když třikrát vedli na zápasy, v šestém utkání měli krátce před koncem k dobru pět bodů, nakonec ho ale ztratili v prodloužení. Klíčovým mužem v rozhodujícím duelu byla největší hvězda domácích LeBron James, který pomohl 37 body.

O vítězi NBA rozhodne sedmý duel

Rozuzlení tajenky se jménem vítěze zámořské NBA se blíží. Na Floridě si to v sedmém duelu rozdá obhájce titulu Miami s vyzyvatelem ze San Antonia. V šestém utkání zvládli Heat zvítězit v prodloužení a vyrovnat tak stav série na 3:3. Před svým publikem mohou rozhodnout o celkovém triumfu. Očekává se vyrovnaná bitva. Myslíte si, že zápas znovu v základní hrací době skončí nerozhodně? Pro remízu sázejte u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 13:1.

Miami vyhrálo v prodloužení. Rozhodovat se bude v sedmém zápase

Na jméno vítěze basketbalové NBA si budeme muset počkat až do pátečního rána. Obhájci titulu totiž dokázali na domácí palubovce odvrátit mečbol svého soupeře. Miami nakonec udolalo San Antonio 103:100, ale až po prodloužení. Největší hvězda LeBron James zaznamenal 32 bodů, 11 asistencí a 10 doskoků. Spurs mělo k titulu blízko. Naději Heat udržel pět vteřin před koncem řádné hrací doby Ray Allen, který byl úspěšný v hodu za tři body a poslal zápas za stavu 95:95 do prodloužení.

San Antonio je jedno vítězství od celkového triumfu

Basketbalisté San Antonia si vybojovali první mečbol ve finálové sérii NBA s obhájci titulu Miami Heat. Po třech zápasech hraných v Texasu uvidí šestý duel diváci na Floridě. Miami musí na vlastní palubovce vyhrát, jinak končí. V posledních dvou vzájemných duelech Heat doma vždy vyhráli první poločas. Myslíte si, že znovu nastřílí do poloviny utkání více bodů? Sázejte na to u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 1,47:1.

San Antonio se potřetí ujalo ve finálové sérii vedení

Basketbalisté San Antonia Spurs jdou po nědělní domácí výhře 114:104 ve finálové sérii NBA znovu do vedení. Obhájci titulu z Miami musí potřetí jejich náskok dotahovat. Tentokrát už ale nesmí zaváhat, jinak se novým vládcem NBA stane popáté v historii San Antonio. Po vítězství v posledním domácím zápase chybí Spurs k titulu jedna výhra.

Miami srovnalo stav finálové série se San Antoniem na 2:2

Basketbalisté Miami se z vysoké prohry, kterou jim San Antonio uštědřilo ve třetím zápase, oklepali a ukázali, že se s nimi musí ještě počítat. Zásluhu na jejich výhře 109:93 má hlavně trojice LeBron James, Dwyane Wade a Chris Bosh, kteří dohromady nastříleli 85 bodů. Stav sérii po druhém zápase hraném v Texasu je tak 2:2 na zápasy.

Rozjelo se San Antonio k zisku titulu?

Obhájci titulu z Miami předvedli ve třetím zápase rozpačitý výkon a v sérii hrané na čtyři vítězná utkání prohrávají se San Antoniem 1:2. Ve svém prvním domácím zápase přejeli Spurs Miami Heat o neuvěřitelných 36 bodů. Myslíte si, že se povezou na vítězné vlně i nadále a už nepoznají hořkost porážky? Triumf Spurs 4:1 na zápasy, to je výzva u sázkové kanceláře Tipsport s kurzem 3,15:1.