Video dne

Jaromír Jágr učil mladé hokejisty střelbu

Nejlepší český útočník posledních dvou dekád Jaromír Jágr se o víkendu objevil na Hokejové škole Rytířů Kladno, kde předával malým hokejistům své zkušenosti se střelbou. V rozhovoru přiznal, že právě tato herní činnost kdysi patřila mezi jeho nejslabší stránky.

Gólová trefa á la Roberto Carlos

V prvním kole kolumbijské ligy mohli diváci vidět krásný fotbalový moment. Postaral se o něj Vladimir Marín z Deportiva Cali, který nechytatelnou bombou z přímého kopu upravil na konečných 3:0 stav zápasu proti domácímu Once Caldes. Gólman Romero neměl šanci dokonalou ránu třiatřicetiletého záložníka z více jak 30 metrů zastavit.

Cavendish ve spurtu srazil Kittelova domastika Veelerse

Britský spurtér Mark Cavendish si při dojezdu 10. etapy Tour de France počínal velmi nebezpečně. Při snaze zavěsit se za Kittela a Greipela vrazil ramenem a loktem do řídítek nizozemského cyklisty Toma Veelerse, který se okamžitě poroučel k zemi. Cavendishovo jednání nakonec rozhodčí posoudili jako vyhovující pravidlům. Přitom mu hrozilo odsunutí na konec výsledkové listiny.

Úžasný gól z vlastní poloviny hřiště

Záložník běloruského klubu Gomel Alexandr Karnickij prokázal v zápase 16. kola běloruské fotbalové ligy na hřišti Torpeda Žodino pohotovost, chytrost a fotbalové umění. Po nařízeném přímém kopu si všiml, že domácí brankář Vladimir Pjatigorec stojí příliš daleko od své branky, a poslal míč za jeho záda. Nešťastný strážce branky si na něj sice sáhl, ale už nedokázal zabránit, aby neskončil v síti. Tak se zrodil gól z neuvěřitelných 64 metrů!

Brankář se nechal nachytat střelou z poloviny hřiště

Parádní fotbalový moment se zrodil ve 14. minutě zápasu Mexického poháru. Za bezbrankového stavu vypíchl na polovině hřiště útočník Cavenaghi soupeři míč a poté si všiml, že brankář stojí příliš daleko od své branky. Zkusil ho tedy dalekonosnou ranou přelobovat a povedlo se. Argentinský útočník předvedl jak fotbalovou chytrost, tak skvělou kopací techniku.

Federer předvedl v zápase s Haneskem krásný volej

Sedminásobný vítěz Wimbledonu a obhájce loňského prvenství Roger Federer ukázal divákům krásný tenisový moment, když v prvním kole londýnského grandslamu zasmečoval vítězný míč už jakoby při odchodu na lavičku. Celý zápas s rumunským tenistou Victorem Haneskem, který se aktuálně pohybuje na 48. pozici žebříčku ATP, pak v pohodě vyhrál po setech 6:3, 6:2 a 6:0.