Registrace hráče

Staňte se členy ČAeS a buďte registrováni jako oficiální hráči počítačových a mobilních her v rámci oficiální české asociace esportu! Všichni uživatelé, kteří provedou řádnou registraci a následně aktivují svůj účet, budou evidováni v Členské základně - ovšem pouze formou přezdívky, celého jména a typu členství. Ostatní údaje zůstávají neveřejné. Odesláním registrace souhlasíte se zasíláním našich novinek. Více o podmínkách asociace a ochraně osobních údajů se dozvíte v Informačním memorandu.

Podáním přihlášky ke členství ve spolku berete na vědomí, že jste povinen / povinna zajistit, aby všechny Vaše osobní údaje zpracovávané spolkem byly přesné a aktuální. V této souvislosti jste povinen / povinna oznámit spolku každou změnu Vašich osobních údajů nejpozději do osmi (8) pracovních dnů od okamžiku, kdy změna nastala.

Podáním přihlášky ke členství ve spolku berete na vědomí, že neposkytnutí Vašich osobních údajů může mít za následek nevzniknutí Vašeho členství ve spolku.

V neposlední řadě nám tímto potvrzujete, že jste se seznámil(a) s obsahem výše zmíněného memoranda a porozuměl(a) jste mu.

Registrací získáte:

  • Statut člena ČAeS
  • Statut amatérského hráče
  • Členskou registraci
  • Slevu na herní akce pořádané vybranými partnery


Příklad: 19.7.2019
Všechny položky formuláře jsou povinné.

Zákonný zástupce (pro nezletilé)

V případě, že vám ještě nebylo 15 let, jste povinni vyplnit i základní údaje svého zákonného zástupce. V nejčastějším případě jde o jednoho z vašich rodičů. Pokud jste nezletilý a zákonného zástupce nevyplníte, je vaše registrace neplatná.Příklad: 19.7.2019Pozor, registrace slouží pro hráče s českým občanstvím!

Po odeslání formuláře vám na uvedenou e-mailovou adresu dorazí e-mail s aktivačním odkazem, který je potřeba nejpozději do 14 dnů potvrdit.