Proč se jako hráč registrovat a stát se členem?

Chceme o sobě dát vědět a pracovat na cílech, které jsme si stanovili. Ale na to potřebujeme i tebe. Hráče všech úrovní, ať už hraješ na počítači, mobilu nebo konzoli. Bez rozdílu výkonnosti nebo jen diváky a fanoušky esportu.

Vyplň jednoduchý registrační formulář a dej o sobě vědět, že i ty jsi hráč. Potřebujeme nás spočítat. Chceme ukázat, že nás je hodně.

V Členské základně jsi zobrazen pouze formou přezdívky a celého jména. Ostatní údaje zůstávají neveřejné. Více o podmínkách asociace a ochraně osobních údajů se dozvíš v Informačním memorandu.

Registrační formulářV případě, že vám ještě nebylo 15 let, jste povinni vyplnit i základní údaje svého zákonného zástupce. V nejčastějším případě jde o jednoho z vašich rodičů.
Registrací výslovně a bez výhrad potvrzuji, veškeré výše uvedené údaje jsou správné a úplné a dále výslovně a bez výhrad přijímám veškeré podmínky členství ve svazu v rámci pro mě vymezeného řádu, jakož i bez výhrad beru na vědomí a akceptuji v plném rozsahu organizační řád a stanovy svazu a zároveň beru na vědomí a akceptuji důsledky porušení, resp. nedodržení těchto podmínek a závazků.

 

 

Po odeslání formuláře ti na uvedenou e-mailovou adresu dorazí e-mail s aktivačním odkazem, který je potřeba nejpozději do 14 dnů potvrdit.

 

 

Celé stanovy