Proč se jako hráč registrovat a stát se členem?

Dejme o sobě vědět, pojďme ukázat, že nás je hodně. V každém sportu se evidují sportovci a abychom mohli pracovat na rozvoji esportu, musíme mít evidenci hráčů.

Hledáme hráče všech úrovní, ať už hraješ na počítači, mobilu nebo konzoli. Bez rozdílu výkonnosti nebo jen diváky a fanoušky esportu.

V Registru hráčů jsi zobrazen pouze formou přezdívky a celého jména. Ostatní údaje zůstávají neveřejné a slouží pouze pro Národní sportovní agenturu, jako v každém jíném sportu.

Už nás je

2126

 

Překonáme spolu některé sporty?

Registrační formulářRodné číslo potřebuje Národní sportovní agentura pro jednoznačnou identifikaci sportovce. Údaj není nikde vidět, kromě komunikace se státem se nepoužívá.

V případě, že vám ještě nebylo 15 let, jste povinni vyplnit i základní údaje svého zákonného zástupce. V nejčastějším případě jde o jednoho z vašich rodičů.
Registrací výslovně a bez výhrad potvrzuji, veškeré výše uvedené údaje jsou správné a úplné a dále výslovně a bez výhrad přijímám veškeré podmínky členství ve svazu v rámci pro mě vymezeného řádu, jakož i bez výhrad beru na vědomí a akceptuji v plném rozsahu organizační řád a stanovy svazu a zároveň beru na vědomí a akceptuji důsledky porušení, resp. nedodržení těchto podmínek a závazků.

 

 

Více o podmínkách asociace a ochraně osobních údajů se dozvíš v Informačním memorandu.

 

 

Celé stanovy