Proč se jako hráč registrovat a stát se členem?

Dejme o sobě vědět, pojďme ukázat, že nás je hodně. V každém sportu se evidují sportovci a abychom mohli pracovat na rozvoji esportu, musíme mít evidenci hráčů.

Hledáme hráče všech úrovní, ať už hraješ na počítači, mobilu nebo konzoli. Bez rozdílu výkonnosti nebo jen diváky a fanoušky esportu.

V Registru hráčů jsi zobrazen pouze formou přezdívky a celého jména. Ostatní údaje zůstávají neveřejné a slouží pouze pro Národní sportovní agenturu, jako v každém jíném sportu.

Registrační formulářRodné číslo potřebuje Národní sportovní agentura pro jednoznačnou identifikaci sportovce. Údaj není nikde vidět, kromě komunikace se státem se nepoužívá.

V případě, že vám ještě nebylo 15 let, jste povinni vyplnit i základní údaje svého zákonného zástupce. V nejčastějším případě jde o jednoho z vašich rodičů.
Registrací výslovně a bez výhrad potvrzuji, veškeré výše uvedené údaje jsou správné a úplné a dále výslovně a bez výhrad přijímám veškeré podmínky členství ve svazu v rámci pro mě vymezeného řádu, jakož i bez výhrad beru na vědomí a akceptuji v plném rozsahu organizační řád a stanovy svazu a zároveň beru na vědomí a akceptuji důsledky porušení, resp. nedodržení těchto podmínek a závazků.

 

 

Více o podmínkách asociace a ochraně osobních údajů se dozvíš v Informačním memorandu.

 

 

Celé stanovy