Ochrana osobních údajů

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Česká asociace esportu, z.s., provozovatel internetových stránek www.esport.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.

Jaké údaje shromažďujeme?

O všech členech asociace evidujeme pouze údaje, které nám zadávají při registraci, tzn. jmenovitě: Jméno a příjmení, Přezdívku, Ulice a číslo popisné, Město, Datum narození, E-mail, Pohlaví a Preferovanou hru. U členů s věkem pod 15 let pak navíc evidujeme Jméno a příjmení a Datum narození jejich zákonných zástupců. Všechny tyto údaje z důvodu členství uchováváme po dobu neurčitou.

K čemu údaje slouží?

Veškeré uvedené údaje slouží pro evidenci všech členů České asociace esportu. Zároveň registrací do asociace všichni členové souhlasí se zasíláním novinek asociace formou e-mailu. Z důvodu, aby neproběhlo nechtěné zapsání do asociace, je nutné pro vyplněné registraci provést aktivaci na uvedeném e-mailu. K odběru novinek formou e-mailu je možné se přihlásit také bez registrace v bloku pro odběr. V tomto případě probíhá dvoufázové ověření zadané adresy na uvedeném e-mailu.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

V případě, že chcete Vaše údaje zcela smazat, odešlete žádost na e-mail info@esport.cz.