Česká asociace esportu v rámci edukace a kultivace esportového prostředí podporuje zájemce o esport, a proto ve spolupráci s FTVS UK vypisuje pro velký zájem 3. ročník školení pro získání trenérské licence C.

 

Přehled certifikovaných trenérů

 

Kvalifikovaní trenéři se budou podílet na výchově nových esportových talentů v rámci esportového a sportovního prostředí a obohatí sami sebe v mnoha dalších odvětvích.

Přinášíme Vám celistvé vzdělávání, na které budou v budoucnu navazovat další kurzy.

Budoucí trenéry čeká školení v mnoha oborech, které se promítají do tréninkového procesu, jako je sportovní trénink, ergonomie, regenerace, výživa, doping a další. Součástí 3denního školení budou také přednášky z oboru psychologie, marketingu či managementu sportu a esportu. Těšit se můžete také na přednášku o koučinku od Jana Mühlfeita a mnoho dalších kvalifikovaných přednášejících ať už z oblasti sportu, nebo profesionální esportové trenéry.

 

Program kurzu:

Pátek: TBA
Sobota: TBA
Neděle: TBA

Každý den cca 8 hodin přednášek. Detailní program kurzu bude upřesněn.

 

Termín:
Dalsi termín kurzu bude vypsán v druhé polovině roku 2024
Místo konání:
prostory FTVS UK
Vodafone PLAYzone Arena Chodov
Cena kurzu:
1 500 Kč*
Kapacita kurzu:
20 osob
*Cena pro nečleny České asociace esportu 5000 Kč, pro členy (stávající i nové) exkluzivní cena 1500 Kč. Staňte se členy zde.

 

Komu je kurz určen?

Všem, kteří se chtějí věnovat přípravě svých svěřenců v esportových hrách. Na kurz zveme také současné trenéry, kteří nejsou držitelem licence tak, aby jejich činnost mohla být oficiální. Tento kurz je „must-have” pro každého, kdo se pohybuje v oblasti esportu ať už mládeže či dospělých a chce si rozšířit obzory v daných oblastech, případně (a ideálně) si potvrdit, že to sám dělá dobře.

Jak se přihlásit?

Pro podání přihlášky použijte následující odkaz na formulář. Uzávěrka přihlášek je 15. 3. 2024.

 

Přihlásit se