Česká asociace esportu v rámci edukace a kultivace esportového prostředí podporuje zájemce o esport, a proto ve spolupráci s FTVS UK vypisuje pro velký zájem 2. ročník školení pro získání trenérské licence C.

 

Přehled certifikovaných trenérů

 

Kvalifikovaní trenéři se budou podílet na výchově nových esportových talentů v rámci esportového a sportovního prostředí a obohatí sami sebe v mnoha dalších odvětvích.

Přinášíme Vám celistvé vzdělávání, na které budou v budoucnu navazovat další kurzy.

Budoucí trenéry čeká školení v mnoha oborech, které se promítají do tréninkového procesu, jako je sportovní trénink, ergonomie, regenerace, výživa, doping a další. Součástí 3denního školení budou také přednášky z oboru psychologie, marketingu či managementu sportu a esportu. Těšit se můžete také na přednášku o koučinku od Jana Mühlfeita a mnoho dalších kvalifikovaných přednášejících ať už z oblasti sportu, nebo profesionální esportové trenéry.

 

Program kurzu:

Pátek: online z domova, přes aplikaci Teams
Sobota: osobně na FTVS UK Praha
Neděle: osobně Vodafone PLAYzone Arena

Každý den cca 8 hodin přednášek. Detailní program kurzu bude upřesněn.

 

Termín:
6. - 8. 10. 2023
Místo konání:
prostory FTVS UK
Vodafone PLAYzone Arena Chodov
Cena kurzu:
1 500 Kč*
Kapacita kurzu:
20 osob
*Cena pro nečleny České asociace esportu 5000 Kč, pro členy (stávající i nové) exkluzivní cena 1500 Kč. Staňte se členy zde.

 

Komu je kurz určen?

Všem, kteří se chtějí věnovat přípravě svých svěřenců v esportových hrách. Na kurz zveme také současné trenéry, kteří nejsou držitelem licence tak, aby jejich činnost mohla být oficiální. Tento kurz je „must-have” pro každého, kdo se pohybuje v oblasti esportu ať už mládeže či dospělých a chce si rozšířit obzory v daných oblastech, případně (a ideálně) si potvrdit, že to sám dělá dobře.

Jak se přihlásit?

Pro podání přihlášky nás prosím kontaktujte na email uvedený níže. Do předmětu uveďte text “Kurz trenérské licence C”. Uzávěrka přihlášek je 20. 9. 2023.

esport@ftvs.cuni.cz