Bara Votíková se stává ambasadorem Sampi.Tipsport

13.6.2021

Profesionální esportový tým Sampi.Tipsport oficiálně přivítal ve svém dresu dva nové ambsadory. Jedním z nich je i opora ženského týmu SK Slavia Praha Bára Votíková, oblíbená influencerka a YouTuberka. Druhým je již nedávno oznámený Jakub Destro, jeden z nejvýznamnějších tvůrců videí o mobilních hrách.

„Máme ambice stát se týmem evropského kalibru a tomu musí odpovídat i naše standardy. Jako první jsme v tuzemsku otevřeli gaming house za 30 milionů korun, který hráčům poskytuje prvotřídní podmínky pro herní i fyzickou přípravu na turnaje. Spektrum obsahu, který se dá na tak zajímavém místě vyprodukovat, je opravdu široké a pro české publikum unikátní,” říká v oficiální tiskové zprávě COO týmu Sampi.Tipsport, Jakub Faul.

May be an image of 2 people, people sitting and indoor

Votíková se k „přestupu“ vyjádřila následovně, „Jsem nesmírně ráda, že se mohu stát součástí předního esportového týmu v Česku. Ráda hraju hry, miluju sport a se zakladatelem Sampi, Jakubem Janktem, nás spojuje i láska ke Slavii – tým Sampi byl proto jednoznačnou volbou.“

Na videích Sampi spolupracovali s oblíbeným hercem a režisérem Ondřejem Sokolem.

Zdroj: Sampi.Tipsport

Poslední aktuality