Brute vstupuje do nové sezóny s profesionálním týmem

30.1.2020

S novým rokem se představuje hned několik týmů, které se rozhodly profesionalizovat své působení a nabídnout svým hráčům angažmá na plný úvazek. Jedním z nich je Brute, který svoji pozornost upírá především k titulu Counter-Strike: Global Offensive. Kromě platu budou moci reprezentanti organizace Brute využít služeb fitness trenéra Dominika Trkana či týmového psychologa. Hlavní investor týmu Petr Andrýsek se netají velkými plány. Tým Brute chce patřit nejenom mezi českou elitu, ale pevnou pozici si má vybudovat i v Evropě.

Kromě své vize představil Petr Andrýsek na tiskové konferenci v pražském Vnitrobloku také nové logo, které vychází z tradičního motivu řecké helmice. Ta je dlouhodobým symbolem celé organizace. Nová CS:GO sekce se o vítězství bude prát v sestavě: Martin „MAXX“ Smolár, Lukáš „capseN“ Koláčný, Filip „AJTT“ Dolenský, Ondřej „Crazyy“ Švec a Zdeněk „daxen“ Dušek. Trenérské role se ujme Jozef „d0di“ Kiss.

Hlavními partnery týmu jsou výrobce herních zařízení Alienware, výrobce procesorů Intel, výrobce energetických nápojů Semtex a módni značka Footshop.

Poslední aktuality