Český Hearthstone má stříbro!

30.5.2021

Nejlepší čeští hráči Hearthstone spojili své síly a opět prokázali, jaká jsme „kartičková“ velmoc. Kapitánem týmu pro soutěž MAX League Nations se stal reprezentant organizace Entropiq Oldřich „Faeli“ Mahdal. Ten se spojil s aktuální českou jedničkou Jaromírem „Jarla“ Vyskočilem z Nordavindu a Štěpánem „Norwis“ Šimkem.

V základní skupině se našim dařilo, i přesto, že ji ovládli jasně hráči Turecka. Ti převálcovali vše, co jim stálo v cestě. Nicméně naše tři výhry a dvě prohry nám vynesly postup do čtvrtfinále. V něm jsme se potkali se španělskými reprezentanty. Mahdalův tým přejel pyrenejské soupeře 2:0 a postoupil do semifinále turnaje.

Obrázek

V něm jsme začali lépe, Norwis vyhrál svou sérii nad Gabym, avšak Jarla takové štěstí neměl a Francie dotáhla skóre na 1:1. Utkání vzal na svá bedra kapitán týmu Faeli, jenž si poradil se svým soupeřem 2:0, čímž nám zařídil druhý bod v celkovém utkání a my se mohli radovat z postupu do finále, kde na nás čekala Velká Británie. Finále ale už nebylo tak vyrovnané a Britové si s námi poradili jasně a rychle 2:0. Česká reprezentace bere stříbrné medaile a 330€ jako finanční odměnu za účast v turnaji.

Poslední aktuality