Čeští Entropiq mají mezinárodní CS:GO tým

15.5.2021

Velmi překvapivá zpráva přišla dnes odpoledne z tábora Entropiq. Vedení totiž přivedlo bývalé hráče z Winstrike, kteří se nedávno dokázali kvalifikovat do prestižní ESL Pro League a momentálně okupují 21. pozici světa. Organizace tak drží svá slova a míří jen na ty nejvyšší příčky!

Do Entropiq má opravdu namířeno úspěšná pětice z bývalého Winstrike a za zeleno-černé barvy tedy uvidíme bojovat hned dva týmy, což by mohlo být dobré zejména pro tu českou sekci, která teď kromě větší motivace dostává i nový název Entropiq Prague. Organizace určitě udělala dobrý krok, získat hráče takového kalibru bez nutnosti výkupného se vyplatí. Skvělá zpráva je navíc ta, že jméno Entropiq uvidíme v nejprestižnější lize světa – ESL Pro League! Pro všechny fanoušky také tímto vzniká lákadlo v podobě budoucích samolepek ve hře.

Vyjádření ze strany Entropiq:

V posledních několika dnech probíhala velmi intenzivní jednání o složení nového mezinárodního CS:GO týmu. Věřím, že sestava, která je složena ze zahraničních hráčů, nás bude kvalitně reprezentovat na větších mezinárodních akcích.

V minulém roce se nám podařilo získat několik tuzemských mistrovských titulů, a díky pravidelné účasti našich hráčů na mezinárodních soutěžích získává postupně Entropiq své jméno i v zahraničí. Jsme tedy přesvědčeni, že spojení s takto úspěšným týmem na světové scéně je ta správná cesta, kterou chceme jít.

Současný CS:GO tým zůstává pod novým názvem Entropiq Prague, odkazujícím na sídlo organizace a naše hlavní město. Pro domácí družstvo může být kooperace se zkušenější sestavou přínosem, inspirací a motivací.

V Entropiqu si neklademe malé cíle a výrazný úspěch na mezinárodní scéně je jedním z nich. Naše řady se neustále rozšiřují a jsem moc rád, že se nám v poměrně krátkém čase od vzniku Entropiqu podařilo získat tak významnou posilu do našeho portfolia.

Zdroj: Entropiq.gg

Poslední aktuality