Dynamo Eclot uzavírá partnerství s RAUCH

10.5.2023

Do rodiny Dynamo Eclot (DNE) přibyl začátkem května nový člen. Je jím známý výrobce ovocných nápojů, rakouská společnost RAUCH, který tak nově vstupuje do světa esportu a gamingu také v České republice. Cílem je nejen prezentovat se mezi mladými lidmi a pomoci DNE k dalším úspěchům na poli esportu, ale také bavit lidi. Tak jako v prvním společném projektu, kterým je „Česko hledá gaming drink“.

 

Rakouská značka RAUCH je tu již více než 100 let, konkrétně od roku 1919. Do světa esportu se ale v Česku rozhodla vstoupit nyní právě spoluprací s DNE, jednou z nejúspěšnějších domácích organizací, skrze kterou se výrobce nápojů jako jsou Happy Day nebo My Tea plánuje více přiblížit mladé generaci konzumentů.

 

„V Rauchu sledujeme trendy a chceme být součástí prostředí, kde se pohybují a baví naši konzumenti. A právě esport a gaming je oblastí, které se chceme věnovat. Partnerství s Dynamo Eclot od první chvíle napovídá, že je to krok správným směrem a těšíme se na mnoho příležitostí jak funkčně a zábavně propojovat všechny světy důležité pro mladou generaci,“ říká Zdeněk Bláha, marketingový manažer RAUCH pro Českou republiku a Slovensko.

 

Spolupráce byla spuštěna akcí na YouTube pod názvem „Česko hledá gaming drink“. V tomto soutěžním formátu měli vybraní influenceři a hráči Dynamo Eclot za úkol namíchat ten nejlepší gamingový drink. Pořad moderoval Pavel Poulíček.

 

 

 

 

V následujících měsících se bude i nadále propojovat RAUCH s gamingovou komunitou a fanoušci se mohou těšit na další porci zábavných videích. DNE na svém novém partnerovi oceňuje jeho otevřenost a jistou volnost, a proto všichni věří, že v budoucnu dokáží společně představit další skvělé projekty, které budou esportovou a gamingovou komunitu bavit.  

 

„Rauch je nadnárodní firma s dlouhou tradicí a my jsme velmi rádi, že s ní můžeme spojit naši značku. Produkty Rauch konzumují všechny věkové skupiny a my pevně věříme, že dokážeme Rauch přiblížit mladší cílové skupině v trochu jiné, zábavné formě. Zároveň doufáme, že první rok bude výkopem naší dlouholeté spolupráce, jelikož už teď můžeme říct, že máme plno nápadů,“ slibuje Martin Novotný, CEO organizace Dynamo Eclot.

 

Zdroj: tisková zpráva Dynamo Eclot

Poslední aktuality