Edukační projekt Esport Camp pomáhá nastartovat LoL kariéru

20.6.2023

Esport Camp je určen především pro hráče, které baví League of Legends a sledují esport. Akce proběhne jako již tradičně v Magenta Experience Center na Pankráci.

 

Esport Camp nebude chybět ani tento rok. Oproti minulému roku se projekt zaznamenal značný progres. Největší změnou je formát, nyní se účastníci mohou těšit na dva dny intenzivních workshopů a přednášek.

 

League of Legends coaching zajistí už stálice Esport Campu Adam „Kizuro“ Pokorný, který je hlavním trenérem klubu Inside Games. K němu se připojí oblíbený komentátor a bývalý profesionální hráč Tomáš „Mortsche“ Anděl.

 

Ovšem kromě League of Legends témat se účastníci mohou těšit i na speciální přednášky od Natalie Stehlíkové z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Ta se zaměří na fyzioterapii a posilování středu těla. Díky kurzu se hráči dozví, jak posilovat, aby tělo při dlouhém sezení u PC netrpělo. Nebudou chybět ani další oblasti edukace. Zajímavostí pro všechny gamery bude přednáška na téma „Kariéra v esportu a gamingu“ nebo také edukace v oblasti finanční gramotnosti.

 

Pro začínající i pokročilé hráče

Esport Camp je rozdělen do dvou úrovní, aby se jej mohli zúčastnit hráči všech úrovní.

 

LEVEL 1

Ten je vhodný pro všechny hráče League of Legends, kteří mají úroveň GOLD a vyšší. Během víkendového workshopu jim trenéři předají své znalosti a pomůžou nastartovat dráhu esportového hráče. Kromě herní teorie a praktických herních ukázek se dozví, jak si nastavit denní režim. Dále se kurzy zaměří na další aktuální témata jako jsou digitální wellbeing, péče o své tělo či finanční gramotnost.

 

LEVEL  2

LEVEL 2 už půjde více do hloubky herní teorie v League of Legends. Úroveň nabídne odborné workshopy na témata jako laning phase, analýza mety, správná strategie v jednotlivých fázích hry a každý účastník bude mít možnost individuálního coachingu. Program se zaměří i na nutriční poradenství a přípravu těla, aby fungovalo na 100 %.

 

Celý camp proběhne ve vzdělávacím centru Magenta Experience Center na pražském Pankráci. V tomto unikátním prostoru bude pro účastníky připraveno 10 herních stanovišť, která jsou vybaveny herními počítači TIGO od Smarty monitory LG UltraGear s úhlopříčkou 27” a periferiemi od značky MARVO.

 

Více informací a registraci naleznete na www.esport-camp.cz

Poslední aktuality