eFootball Euro: shrnutí 1. dne

8.9.2022

Prvním soupeřem českého reprezentanta byl hráč Španělska Joseg98, který aktuálně hájí barvy Bayernu Mnichov. V eFootballe si ale jako svůj tým vybral FC Barcelonu. Hned v úvodu zápasu se ukázaly soupeřovy kvality a zkušeně si došel pro penaltu. Tu následně proměnil, což mu dodalo na klidu. Maxe prakticky k ničemu nepustil celý zápas a dokráčel si k pohodlné výhře 3:0.

I druhý soupeř Česka ve skupině měl světové parametry. Srb Roksa v minulosti oblékal dres týmů jako FC Barcelona či AS Řím. I on byl bohužel lepším hráčem a na hřišti předvedl své ofensivní umění. Maxovi opět nevyšel začátku zápasu a rychle inkasoval. Ač měl určitě více ze hry než v prvním zápase, své šance proměňoval pouze soupeř a po stavu 4:0 bralo Srbsko zasloužené 3 body.

Zápas s Arménií přinesl první drama. Max se v první půli poprvé na turnaji ujal vedení. To mu bohužel nevydrželo. Po soupeřově přímém kopu se míč nešťastné odrazil od bránícího hráče a bylo srovnáno. I přesto, že Česko mělo v závěru mnohem více šancí, ke gólu to nevedlo. Remíza znamenala ale první bod. Poslední zápas dne s Bosnou a Hercegovinou se Maxovi nevydařil. Bosňan zápas ovládl a vítězství 5:0 putovaly 3 body na Balkán.

 

Výsledky 1. hracího dne

Španělsko  3:0  Česko

Česko  0:4  Srbsko

Arménie  1:1  Česko

Česko 0:5  Bosna a Hercegovina

Poslední aktuality