eFootball Euro: shrnutí 2. dne

9.9.2022

Druhý den nastoupil český reprezentant David „CR_AZY_MAX“ Kejmar proti svým soupeřům ve stejném pořadí jako ten první. Bohužel v zápase se Španělskem opět nedokázal udržet krok v úvodu a hned v 5. minutě inkasoval. Hra nicméně byla velmi vyrovnaná a Max dokázal srovnat. V úplném závěru prvního poločasu ale opět skóroval soupeř. Ve druhé půlce byl Max překvapivě mnohem lepším hráčem a zaslouženě srovnal. Šance na rozhodující gól měl každý, ale nakonec zápas skončil spravedlivou remízou 2:2.

Nadějný výsledek z prvního zápasu dával Maxovi šance na postup a povzbuzení do zápasu se Srbskem. V něm měl ale soupeř našeho reprezentanta opět navrch. Z mnoha šancí, přičemž mnoho z nich skončilo na tyči, dokázal proměnit hned dvě. Maxovi se bohužel žádný pokus neuchytil. Po skóre 2:0 ale ještě nebylo všem nadějím konec.

Rozhodující zápas přišel s Arménií, jejíž forma v průběhu turnaje gradovala. Prvním dnem byl lepších hráčem na hřišti Max, ale byla z toho pouze remíza 1:1. Reprezentant Arménie ale na turnaji poté dokázal porazit silné Španělsko i Srbsko. A formu si přinesl i do tohoto utkání. Prohra 2:0 tak rozhodla o vyřazení z turnaje a radovat se mohl Arménec.

V posledním zápase oběma hráčům o nic nešlo, neboť postup měli jistí jejich soupeři. Lépe začal reprezentant Bosny a Hercegoviny. Jeho snaha vyústila hned ve dva góly. Maxovi se podařilo po změně stran snížit, ale to bylo z jeho strany vše. I poslední zápas tak znamenal prohru českých barev poměrem 2:1. Třetí den vyřazovacích bojů se tak obejde bez české účasti.