Entropiq si přichystali turnaj ve FIFA 22, odehraje se v McDonaldu

18.10.2021

Turnaje jsou opět tady! První domácí turnaj uspořádal portál eRushIt, ten další bude mít na svědomí přímo tým Entropiq. Ten si v nové FIFĚ 22 připravil ve spolupráci s McDonaldem klání o fantastický prize pool, samotné finále navíc bude mít netradiční místo konání. Ve hře je celkem 10 slotů, tak neváhej a zabojuj o tuhle parádní šanci!

Svůj první velký turnaj ve FIFA s pořadovým číslem 22 si připravil tým Entropiq, který se rýsuje jako velký konkurent na všech úrovních. Turnaj ve spolupráci s McDonaldem proběhne v oblíbeném herním módu FIFA Ultimate Team, kde si nadšenci tvoří svůj tým podle jejich tvořivosti a libosti. Co by ovšem mohl být pro některé problém, je fakt, že se celý turnaj odehraje na konzoli PlayStation 5, což bude asi trendem většiny turnajů.

Pro postup na finálový event je nutné projít do finále v jedné z pěti kvalifikací. Ty proběhnou ve formátu BO1 Single Elimination, což znamená, že se hraje na jeden vítězný zápas, který tedy může dojít až do penalt. Jedna prohra a jste až do příští kvalifikace z kola venku. V rámci režimu FUT bude tradičně zakázáno používat hráče na hostování a jiné předměty, které daný hráč plně nevlastní. Další informace najdete přímo na portálu TopGaming.

Jednotlivé kvalifikační turnaje proběhnou od 12. října do 2. listopadu, z celkových pěti termínů postoupí na finále dva nejlepší hráči. Tuto desítku finalistů z kvalifikací doplní na finálovém eventu šestice profíků, přímo pozvaná od pořadatele turnaje. Každý tedy má šanci se probojovat mezi domácí špičku, stačí jen zkusit štěstí.

BIG MATCH má ale ještě jednu specialitu. Místem konání finálových bojů byla pověřena pobočka McDonalds na Vodičkově ulici v Praze, kam si všech šestnáct hráčů přinese vlastní PS5 s ovladačem a hrou, usadí se a poměří síly s ostatními borci v boji o celkový prize pool 50 000 Kč. Finálový event se odehraje 6. listopadu.

Poslední aktuality