Mistr ČR Hubert Ludwig se loučí s kariérou hráče

24.1.2021

Mistr ČR ve hře Counter Strike: Global Offensive a bývalý kapitán týmu SINNERS se loučí s profesionální herní kariérou. 21letý hráč končí na vrcholu, poté, co se svým týmem dominoval na všech největších turnajích roku.

Hubert "CaNNiE" Ludwig se na domácí scéně objevil v roce 2017, kdy se se svým týmem dostal až do prvního finále Prima COOL ligy. Jeho dovednosti jej dokonce jeden čas pasovaly do role online hrdiny, neboť to, co zvládal na online turnajích, nedokázal proměnit v LAN turnajích. Jeho první účast ve finále MČR mu pak vynesla stříbro v barvách eSuby. 

V roce 2018 se Ludwig zapojil do CS:GO reality show GamerZ, kde si jako součást vítězného týmu vystřílel možnost zabojovat o kontrakt ve Fnatic Academy. Do týmu se neprobojoval a do konce roku 2019 se potácel v mnoha týmech. Lokálně se ale začala psát pohádka Sinners po MČR 2019, nabušená sestava vyhrála hned první turnaj - Supreme Masters. Následující měsíce pak byly ve znamení Sinners a jejich nezměrné síly. Cannie si splnil sen a se svým týmem vyhrál vše, co jim přišlo do cesty.

Hubertovi gratulujeme k jeho podařené kariéře, a doufáme, že se mu bude dařit i v jeho osobním životě.

Poslední aktuality