MSI generálním partnerem Inside Games

22.4.2021

Herní značka MSI nově spolupracuje s předním českým esport týmem Inside Games. Společným cílem obou stran je posouvání mladých talentovaných hráčů počítačových her.

 

Organizace Inside Games se podle svých slov soustředí na komplexní přípravu hráčů a jejich rozvoj, MSI zase podobně přemýšlí u vývoje svých herních sestav. Značka MSI Gaming stává hlavním partnerem League of Legends týmu Inside Games, který hraje prestižní českou League of Legends ligu Hitpoint Masters a má evropské ambice. V krátké době tak jde již o druhou spolupráci organizace Inside Games, která před pár týdny oznámila partnerství se značkou Intelligent Food zaměřující se výrobu takzvaných chytrých jídel.

 

Díky nové spolupráci se značkou MSI budou moci hráči využívat monitory MSI. „Mám obrovskou radost z toho, že budeme moci opět spolupracovat se značkou MSI, se kterou jsme spolupracovali již v minulosti. Je vidět, že MSI má opravdu zájem o rozvoj našich hráčů a chce jim zajistit maximální podporu. Našim hráčům dlouho chyběla možnost opřít se o kvalitní hardware a nyní máme ideální podmínky,” říká Vojtěch Klapuch majitel esport týmu Inside Games.

 

„Jsme rádi, že můžeme znovu nastartovat spolupráci s jedním z předních týmů na české herní scéně. Našim aktuálním cílem je zajistit co možná nejlepší podmínky pro hráče, jejich plynulou hru, pohodlí a co nejméně starostí. Když to v esportu myslíte vážně, potřebujete kvalitní železo pro plynulý chod her a co nejvyšší množství FPS. Věřím, že tato spolupráce bude mít pozitivní ohlasy od veřejnosti a brzy se někde potkáme s hráči a fanoušky jak MSI, tak ING. #INGHYPE,“ dodává Zdeněk Krejčí za MSI.

 

Video k oznámení spolupráce najdete ZDE

Zdroj: Tisková zpráva Inside Games

Poslední aktuality