První ryze esportová televize začíná, přivítejte CHUCK TV.

25.4.2021

Nový fenomén na mediálním poli se jmenuje CHUCK TV. Že to neznáte? Tak již brzy poznáte v plném rozsahu. Hybridní médium, jak ji zakladatelé nazývají, bude možné sledovat nejen jako klasický televizní kanál, ale také prostřednictvím speciální platformy na stránkách www.chucktv.eu. Celé vysílání bude standardně v kvalitě 4K a HD.

„Esport je fenomén, ktorý rastie raketovou rýchlosťou a oslovuje enormné množstvo divákov z celého světa. Je to vášeň miliónov fanúšikov, koterých počty rastú geometrickým radom,“ vysvětluje Július Karffa, kreativní ředitel CHUCK TV a dodává „Esport je viac jako len hra, je to životný štýl a komunita.“

CHUCK TV má dohodnutou spolupráci s esportovými asociacemi ze Slovenska a z Čech. Díky tomu bude denně vysílat turnaje a ligy z nejoblíbenějších her, jako například CS:GO, League of Legends, Dota 2 či FIFA 21. Přenosy ale nezůstanou jen u vlastního obsahu. Na daném kanále budeme moci vídat i oblíbené streamery a zahraniční turnaje, které budou komentovat ty nejznámější česko-slovenské tváře. Jednou z nich je i oblíbený komentátor a influencer Ivan „Dev1“ Lazarov. Oficiální začátek spuštění TV začne 7. května v 19:00.

Zdroj: CHUCK TV & Y-Zone.sk

Poslední aktuality