Puma se spojila s herním týmem eSuba

6.6.2021

Herní organizace eSuba představila svého nového partnera, kterým se stala německá značka sportovního oblečení Puma. Historicky nejúspěšnější organizaci na česko-slovenské esportové scéně bude Puma oblékat nejméně po dobu dvou let a tato spolupráce přinese krom nové řady fanouškovských předmětů také zbrusu nový dres.

Puma poskytne eSubě kromě nového dresu také další oblečení a doplňky pro hráče. Na svěží kolekci merchandise eSuby se mohou také připravit její fanoušci, kteří se už nyní mohou těšit například na novou sadu mikin a triček. „Těší nás, že můžeme našim hráčům i fanouškům nabídnout prvotřídní oblečení, ve kterém se jistě budou na eventech i streamech vyjímat. Zejména fanoušci se pak mohou těšit i na další aktivity, které pro ně budeme díky této spolupráci realizovat.” vyjádřil se COO eSuby Bersen Hoxha. V průběhu dvou let se totiž bude portfolio produktů rozšiřovat. Produkty z nové kolekce budou k dostání v druhé polovině června exkluzivně v Urban Store.

 

 

 

Nejčastěji esport týmy podporují technologické společnosti, ale čím dál více vnímají velikost herní komunity i značky z odlišných segmentů. „V eSubě se dlouhodobě snažíme rozvíjet esportové prostředí a jedním z pilířů našich aktivit je přivádět silné partnery. Partnera z oblasti fashion segmentu jsme měli v hledáčku již delší čas, proto máme ze spolupráce s Pumou velkou radost. Jsme přesvědčeni, že Puma je pro nás partnerem, se kterým můžeme náš tým, organizaci i esport jako celek posunout opět o krok dál za hranice naší komunity.” přiblížil Hoxha důležitost partnerství pro eSubu.

Pro globální značku Puma je působení v esportu důležitou součástí obchodních a marketingových aktivit. „Puma je v esportovém prostředí lídrem mezi sportovními značkami. Velmi dobře si uvědomujeme rychle rostoucí význam tohoto stále ještě relativně nového sportovního odvětví a chceme jeho rozvoji dále napomáhat. A protože je eSuba jedním z neúspěšnějších profesionálních herních týmů v ČR, pevně věříme, že díky naší vzájemné spolupráci otevřeme další možnosti nejenom samotnému týmu, ale i jeho hráčům a fanouškům,“ říká Jan Hejma, Esport manažer Puma pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě spojení s herním týmem, společnost Puma podpoří také Esport Ligu a celou řadu eventů, které eSuba organizuje pro amatérské hráče a studenty.

Jde tak o další spolupráci značky Puma s českým esportovým týmem. Fanoušci mohou její logo vidět na dresech organizace Entropiq.

Zdroj: Tisková zpráva eSuba

Poslední aktuality