S novým dílem série FIFA přichází i COOL Liga.

12.10.2021

Nová FIFA a s ní i nová COOL Liga! Zatímco si hráči budují své týmy, my pro vás znovu připravujeme Logitech FIFA COOL Ligu, která bude zase o poznání peprnější než ta předešlá. Včetně hlavní ligové soutěže se můžete těšit také na velmi atraktivní Big Shock! FIFA COOL Pohár, plno rozhovorů a celkově nabitý program.

 

FIFA 22 je s námi teprve týden, ovšem i za sedm dní se ve FIFA Ultimate Team dají udělat velké divy. O tom ví své především profíci, kteří již před vydáním samotné hry točili FIFA Pointy na obyčejných balíčcích a snažili se vydělávat. Aktuálně má řada českých hráčů týmy v hodnotě několika miliónů, někdy i desítek miliónů. Ač se to zdá být extrémní, tak je to vskutku potřeba, jelikož by jednoduše neudrželi krok s ostatními.

brusu nová Logitech COOL Liga s pořadovým číslem 4 má na programu již tradiční ligu a také nebude chybět otevřený pohár, jenž nám minulou sezónu přinesl úchvatné překvapení. Hlavní náplní celého eventu bude především liga s pravidly z minulého ročníku. Liga vypukne přesně 23.10., a to i s pár novinkami. Rozšířili jsme lineup na 24 hráčů, při čemž kompletní sestavu vám představíme v nejbližší době. Co jsme zachovali, tak je GSL formát, který bude provázet skupinové boje. V samotném play-off bude o 50 000 Kč bojovat celkem osm finalistů, přičemž finanční odměna bude kromě medailistů čekat i na držitele bramborové pozice.  

Asi patnáct dní po odehrání COOL Ligy, tedy někdy na začátku prosince, se můžete těšit na Big Shock! COOL Pohár s pořádnou nadílkou zábavy a překvapení. O tom jste se jistě přesvědčili o prázdninách, kdy si do finále nakráčel muž v černém a odnesl si peněžitou výhru 20 000 Kč jakoby nic. I tento pohár bude spadat do sekce otevřených, tudíž budete mít možnost se přihlásit a ukázat na streamu se svým ultimátním týmem. Stejně jako minulý rok zůstává prize pool pro Big Shock! FIFA COOL Pohár stejně zajímavý. Celkový prize pool činí 40 000 Kč, o který se podělí finalisté a semifinalisté.

Celá tato událost bude mít velké kouzlo, a to především díky tomu, že je začátek nového vydání a hráči si stále zvykají na nové prostředí a učí se, co a jak funguje. Zkrátka každý začíná s čistým štítem a je potřeba si své místo na výsluní znovu vydobýt.

Poslední aktuality