Sazka se stává generálním partnerem SINNERS

16.8.2021

Spojení tuzemských jedniček. I tak by se dalo popsat partnerství mezi největší loterní společností v České republice a aktuálně nejlepším českým Counter-Strike týmem. Sazka tak do své profesionální esport stáje přidává silného hráče v podobě SINNERS, kteří patří mezi nejužší špičku světového žebříčku.

Partnerství se SINNERS nás posouvá opět na vyšší level. Máme obrovskou radost, že jsme se domluvili na spolupráci s týmem, který dlouhodobě potvrzuje roli české jedničky a který se jako vůbec první český celek dostal do nejprestižnější ligy ESL,“ říká Viktor Pecha, produktový manažer pro esport v Sazce. Věřím, že díky společné vizi a nasazení to bude skvělá spolupráce a v budoucnu budeme společně svědky velkých úspěchů českého esportu. Zároveň nám toto partnerství pomůže přinést kvalitní esport blíž k fanouškům, a to nejen v rámci Counter-Strike sekce“, doplňuje Viktor Pecha.

 

Sazka i SINNERS společně kladou důraz na edukaci veřejnosti i hráčů v oblasti elektronického sportu, která se týká nejen samotného hraní, ale také zdravého životního stylu, chování nebo obecného přístupu k povinnostem.

 

VIDEO k oznámení najdete ZDE.

 

Toto partnerství má týmu SINNERS pomoci k získání dalších cenných trofejí převážně na mezinárodní scéně a společně se společností Sazka tak pokračovat v popularizaci esportu v České republice, která kromě spolupořádání Sazka eLEAGUE spustila také edukativní a informační web věnovaný esportu, přidala Counter-Strike do své oblíbené sportovní vertikály Sazka Fantasy a je stále hrdým generálním partnerem největší české herní organizace Inaequalis z.s.

 

„Spolupráce se Sazka Esport je velice logický a vzrušující krok kupředu pro Sinners Esports. Máme spolu mnoho společného, fantastické plány do budoucnosti a spoustu velmi kvalitního obsahu pro naše fanoušky. Neskutečně se těšíme na společnou budoucnost. Jdeme za stejným cílem, aby se Česká republika nadále zlepšovala a přinášela více a více nezapomenutelných zážitků pro všechny naše fanoušky. Jsme přesvědčeni, že spolu dokážeme velké věci!" přidává Moritz Straube, jako CEO Sinners Esports.

 

Poslední aktuality