Sazka se stává generálním partnerem týmu BRUTE

19.8.2020

Po spolupořádání Sazka eLEAGUE se loterijní společnost Sazka zaměřuje i na týmy. Nově se stává generálním partnerem českého profesionálního týmu BRUTE.

Vstup Sazky do esportu není jen o spolupořadatelství ligy. „Team BRUTE je prvním z českých týmů, kterému Sazka bude partnersky pomáhat. Naším cílem není jen někam nalepit naše logo, jde o mnohem hlubší spolupráci, obdobně jako Sazka podporuje i tradiční sport. Mnoho lidí esport stále ještě nezná a netuší, kolik toho má společného s klasickým sportem. Proto je po lize náš posun do tohoto odvětví směrem k hráčům a týmům jen dalším logickým krokem, a my jsme hrdí, že u toho spolu s Team BRUTE a Sazka eLEAGUE můžeme být a další bude brzy následovat," říká ředitel iGamingu Jan Horyna.

Obě strany dle svých slov věří, že správné a disciplinované hraní her může být součástí zdravého životního stylu a že pro nejlepší výkony nejen ve hře musí hráči dodržovat správnou životosprávu. Sazka se svými projekty jako je Sport v okolí nebo třeba Olympijský víceboj snaží rozhýbat děti po celé České republice a pro nesportovce z řad dospělých nedávno představila projekt Silnější pro život ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Pronikáním do světa esportu tak Sazka rozšiřuje pole působnosti v této oblasti.

Vysoké ambice v tomto partnerství nechybí, jak doplňuje CEO Team BRUTE, Tomáš Müller:
„V Team BRUTE jsme si dali za cíl profesionalizovat esport v České republice a probojovat se mezi nejlepší týmy Evropy. Toho nelze dosáhnout bez podpory silného partnera. Společně se Sazkou se nyní zaměříme na náš hlavní tým ve hře Counter-Strike: Global Offensive, což je jeden z nejoblíbenějších esportových titulů současnosti s obrovskou fanouškovskou základnou a velkým množstvím evropských turnajů. Díky našemu partnerství dokážeme nyní hráčům poskytnout profesionální zázemí, srovnatelné s předními evropskými kluby a nadále budovat BRUTE Academy, která má za cíl identifikovat a rozvíjet mladé esportové talenty a naučit mladé hráče, že pro úspěch v esportu je důležitý nejen trénink ve hře, ale také zdravý životní styl, pokora či zvládání emocí.“

 

Zdroj: Tisková zpráva Sazka

Poslední aktuality