SINNERS a Hippomaniacs šampióny Sazka eLeague!

25.10.2021

Druhý split Sazka eLEAGUE v daném roce je vždy o něco prestižnější. Nabízí větší prize money a letos se taky dočkal LAN finále, které vloni ještě proběhnout nemohlo. Offline premiéra této soutěže probíhá v rámci festivalu For Games, kam se probojovaly čtyři nejlepší CS:GO týmy a také finalisté Dota 2 soutěže.

Do finálové čtveřice CS:GO turnaje se dostaly týmy eSuby, Enterprise, SINNERS a Entropiq Prague. V pátečním prvním utkání to byli právě zelení Entropiq, kteří se postavili do cesty Enterprise. Ti ovšem přijeli na turnaj velmi dobře připravení a přejeli své soupeře z EIQ 2:0. SINNERS pak v odpoledním utkání dvakrát prohrávali, ale dohnali manko, které jim eSuba nadělila a taktéž se mohli radovat z postupu do finále. V utkání o třetí místo se pak zadařilo před živým publikem eSubě, přičemž ve finále to byla na první mapě jízda Enterprise, kdy SINNERS následně museli dotahovat jednu mapu a otáčet skóre pro vítězství.

Konečné pořadí Sazka eLeague CS:GO
1. místo - SINNERS Esports - 500 000 Kč
2. místo - Enterprise Esports - 100 000 Kč
3. místo - eSuba - 50 000 Kč
4. místo - Entropiq Prague - 25 000 Kč
5. - 6. místo - Dark Tigers / Sampi.Tipsport - 10 000 Kč

Letošní série skončila i ve hře Dota 2, kde svůj třetí titul vybojovali hráč Hippomaniacs. Ti ve finále na pražském výstavišti v Letňanech vyzvali eSubu a jasně svého soupeře přejeli výsledkem 3:0 na mapy.

FOTO: Sinners Facebook

Poslední aktuality