Tým eSuba profesionalizuje hned tři sekce

4.2.2020

Organizace eSuba patří již mnoho let k nejsilnějším týmům v České republice a její reprezentanti se pravidelně umísťují na předních příčkách turnajů. S letošní sezonou ale přišla nová konkurence v podobě čtyř týmů, které oznámily profesionální kontrakty pro své hráče. Nicméně eSuba nezůstává pozadu a nabízí třem sekcím podmínky, které jim umožní plně se soustředit na trénink a zápasy. Práci na plný úvazek tak získali hráči titulů Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a PUBG.

Sestava CS:GO: Dominik „blogg1s' Janita, Erik „The eLiVe“ Sith, Lukáš „Levi“ Bouřa, Dominik „NIO“ Maxian a Lukáš „luko“ Hrabčík. Trenérem je i nadále Tomáš „benq1“ Masaryk.

Sestava PUBG: Riccardo „Washout“ Beccaria, Vakaris „vakk“ Bebravicius, Martin „spajKK“ Beneš a Jiří „oKKo“ Trojan. Jako kouč v týmu působí Daniel „Seniks“ Ručka.

Sestava LoL: Václav „Vasked“ Benda, Michal „Sirinox“ Veit, Ondřej „robocop“ Sklenička, Adam „Random“ Grepl a David „Jejky“ Jakubec. Výkony sekce bude chtít neustále zlepšovat trenér Tomáš „Nightshare“ Kněžínek.

To ale není vše. Organizace eSuba slibuje, že v příštích měsících odhalí další velké plány.

 

Poslední aktuality