Tým Sampi představil nové sestavy. CS:GO sekce hraje na plný úvazek

28.1.2020

Esportová organizace Sampi představila nové sestavy pro rok 2020. Současný kádr doplní sekce pro hru Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Ani tým Sampi se netají vysokými ambicemi, které přesahují hranice Česka. Proto se Jakub Jankto, fotbalový reprezentant a majitel organizace, rozhodl nabídnout CS:GO hráčům plný úvazek. Čtyři z pěti reprezentantů tohoto nového kádru se mohou pochlubit titulem mistra České republiky pro rok 2019, který vybojovali v barvách eXtatus.

Aktuální sestavu CS:GO tvoří: Peter „wEAMO“ Rauch, Dominik „Fraged“ Herz, Dominik „desty“ Černý, Martin „Pechyn“ Pechoušek a Vojtěch „Valencio“ Mydlář, který nahradil Lukáše Hrabčíka. Ten aktuálně reprezentuje tým eSuba. V League of Legends je aktuální sestava následující: Václav „Kapitán Lipánek“ Maxa, Jakub „Dreedy“ Viceník, Jan „Dread“ Hrbáč, Rufus, Ondřej „ordno“ Prachař a Tibor „Charca“ Charčenko.

Organizace Sampi na sebe výrazně upozornila už na sklonku roku 2019, kdy oznámila otevření unikátní vily pro své hráče o rozloze 538 m². V ní budou mít veškeré vybavení a servis, který jim pomůže v tréninku.

Další informace se dozvíte na oficiálních webových stránkách organizace: http://teamsampi.com/

Poslední aktuality