Vrací se Red Bull Ultimátní hráč, budete jím i vy?

7.2.2021

Po roce je tu znovu Red Bull Ultimátní Hráč a hledá nejvšestrannějšího esportového hráče v Česku a na Slovensku. V online turnajích se hráči utkají v pěti hrách různého charakteru i zaměření. Vítěz bere zájezd na závody Formule 1 a soutěží se o spoustu dalších cen!

Pátý ročník soutěže Red Bull Ultimátní Hráč se skládá z pěti samostatných turnajů zakončených velkolepým finále. Soutěž odstartuje 23. února strategickou mobilní hrou Clash Royale, na ní 2. března naváže jednička mezi fotbalovými simulátory FIFA 21. Třetím herním titulem bude od 9. března taktická střílečka Counter Strike: Global Offensive, 16. března přijde na řadu League of Legends a na závěr se hráči 23. března projedou na downhillovém kole ve hře Bike Unchained 2.

Red Bull Ultimátní Hráč se hraje systémem jeden na jednoho a hráči musí dokázat, že jim není jakýkoliv druh hry cizí. V každé hře musí hráči projít dvěmi kvalifikacemi, z nichž postupuje nejlepších 16 hráčů do následného finálového turnaje. Vítězové jednotlivých turnajů získají 500 EUR, zásobu energie a ultimátní merchandise. Vítěz soutěže Red Bull Ultimátní Hráč získá zájezd pro 2 osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 + hru dle vlastního výběru, kredit v hodnotě 300 Euro na Wolt, poukaz na 300 Euro na nákup do supergamer.cz, zásobu energie a merchandise tohoto ultimátního turnaje.
 

Veškeré informace o turnaji naleznete na stránkách Red Bullu!

Poslední aktuality