Začíná COOL Liga ve hře FIFA 20 Ultimate Team

28.4.2020

Vítězem fotbalové ligy se tuto sezónu může stát každý. První sezóna COOL Ligy ve hře FIFA 20 Ultimate Team totiž nabídne otevřené kvalifikace, do kterých se může přihlásit kdokoliv. Do první ligy postoupí deset nejlepších hráčů, dalších deset se pak utká ve druhé.  Zápasy se budou odehrávat pravidelně ve středu a v pátek a diváci jej budou moci sledovat na Twitch kanále Prima COOL. Velké finále se odehraje v červnu.

Přímo do 1. COOL Ligy byli pozváni čtyři hráči, kteří tak nebudou muset bojovat o své místo v kvalifikaci. Mezi šťastnými jsou Lukáš „T9Laky“ Pour reprezentující FC Viktoria Plzeň, Štěpán „RIIJK“ Sobocki za tým Entropiq, Dominik „Seron“ Čermák hájící barvy týmu Sampi a Martin „Caster“ Štěpán nastupující za AC Sparta Praha. Další čtyři hráči pak dostali možnost přímo postoupit do zavřené kvalifikace. Jsou jimi Patrik „Huhnak“ Hornák (Entropiq), Jan „Emerickson“ Krupička (AC Sparta Praha), Pavel „Pikej“ Kail (FC Viktoria Plzeň) a Martin „Dalas“ Vujtík (FK Teplice).

Ligová kola nejvyšší soutěže budou přenášena živě na Twitch kanále Prima COOL. Ta začínají 8. května a budou se pravidelně konat každou středu a pátek. V první lize jich proběhne celkem devět. Každý hráč se tedy utká s každým a pro celkové vítězství v jednom ligovém kole je třeba svého soupeře zdolat dvakrát.

 

Zdroj: PLAYzone

Poslední aktuality